XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Padrão

en: Full
pt: Completo

en: Grid
pt: Grade

en: Classes
pt: Turmas

en: About
pt: Sobre

en: Fluid
pt: Fluído

en: Wrapper for @region
pt: Wrapper para @region

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
