XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Full
pt: Completo

en: Grid
pt: Grelha

en: About
pt: Sobre

en: Margins
pt: Margens

en: Fluid
pt: Fluido
