XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Full
ro: Complet

en: Grid
ro: Grilă

en: Classes
ro: Clase

en: About
ro: Despre

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
