XY Grid Layouts (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
