XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Type
he: סוג

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: Full
he: מלא

en: Grid
he: רשת

en: About
he: אודות
