XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Default
it: Predefinito

en: Full
it: Completo

en: Grid
it: Griglia

en: Classes
it: Classi

en: About
it: Informazioni
