XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Id
ja: ID

en: Full
ja: すべて

en: Grid
ja: グリッド

en: Classes
ja: クラス

en: About
ja: アバウト

en: Fluid
ja: 変動

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
