XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Full
tr: Tam

en: Grid
tr: Izgara

en: Classes
tr: Sınıflar

en: About
tr: Hakkında

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
