XY Grid Layouts (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Default
uk: Базово

en: Layout
uk: Макет

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Full
uk: Повністю

en: Grid
uk: Сітка

en: Classes
uk: Класи

en: About
uk: Про модуль

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: Custom wrappers
uk: Власні обгортки

en: Wrapper for @region
uk: Обгортка для @region

en: Breakpoint
uk: Точка переходу
