XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Default
ca: Per defecte

en: Layout
ca: Disposició

en: Full
ca: Complet

en: Grid
ca: Graella

en: About
ca: Detalls

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
