XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།
