XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Full
eu: Osoa

en: Grid
eu: Sareta

en: About
eu: (r)i buruz
