XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Id
fi: Tunniste

en: Padding
fi: Täyte

en: Full
fi: Kokonainen

en: Grid
fi: Ruudukko

en: About
fi: Tietoja

en: Fluid
fi: Neste

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
