XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Full
te: పూర్తి

en: About
te: గురించి
