XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Full
lv: Pilns

en: Grid
lv: Režģis

en: About
lv: Par
