XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: About
my: အကြောင်း
