XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Full
ta: முழு

en: Grid
ta: கட்டம்

en: About
ta: பற்றி
