XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: Full
az: Tam

en: Grid
az: Cədvəl

en: About
az: Haqqında
