XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Layout
fr: Mise en page

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Padding
fr: Remplissage

en: Full
fr: Complet

en: Grid
fr: Grille

en: About
fr: À propos

en: Margins
fr: Marges

en: Fluid
fr: Fluide

en: Custom wrappers
fr: Enveloppes personnalisées

en: Wrapper for @region
fr: Enveloppe de @region

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
