XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Full
ug: تولۇق

en: About
ug: ھەققىدە
