Xymatic (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Published
is: Birt

en: API Key
is: API Lykill

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
is: Gat ekki undirbúið möppustaðsetninguna @dir fyrir smámyndina fyrir oEmbed margmiðlunarefnið.
