Xymatic (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Published
pl: Opublikowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: API key
pl: Klucz API

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: URI of thumbnail storage directory
pl: Adres URI katalogu miejsca przechowywania miniaturki

en: Default name of the media item
pl: Domyślna nazwa elementu miediów

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
