Xymatic (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Published
sk: Zverejnené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: API key
sk: API kľúč

en: License key
sk: Licenčný kľúč
