Xymatic (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Published
da: Udgivet

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: API Key
da: API-nøgle

en: API key
da: API-nøgle

en: Migration
da: Migrering

en: Media type
da: Medie type

en: @path is not a valid path.
da: @path er ikke en gyldig sti.

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
