Xymatic (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Published
hu: Közzétéve

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: API key
hu: API kulcs

en: Migration
hu: Költöztetés

en: License key
hu: Licenckulcs

en: License Key
hu: Licenckulcs

en: Media type
hu: Médiatípus

en: The duration of the video in seconds
hu: A videó hossza másodpercben

en: @path is not a valid path.
hu: @path nem egy érvényes útvonal.

en: URI of thumbnail storage directory
hu: Előnézet tároló könyvtár URI-ja

en: Default name of the media item
hu: A médiaelem alapértelmezett neve

en: Thumbnails location
hu: Bélyegképek helye
