Xymatic (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: API key
id: Kunci API

en: Migration
id: Migrasi

en: Media type
id: Jenis media

en: @path is not a valid path.
id: @path bukan jalur yang valid.
