Xymatic (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Published
ro: Publicat

en: Global settings
ro: Setări generale

en: API Key
ro: Cheie API

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: API key
ro: Cheia API

en: Migration
ro: Migrare

en: Media type
ro: Tip media
