Xymatic (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Published
sv: Publicerad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Migration
sv: Migrering

en: API URL
sv: URL för API

en: Media type
sv: Mediatyp
