Xymatic (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Logging
be: Уваходжу

en: Published
be: Апублікавана

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя
