Xymatic (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: Published
ca: Publicat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Migration
ca: Migració

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
