Xymatic (1.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: API Key
lt: API raktas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Media type
lt: Medijos tipas
