Xymatic (1.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Published
vi: Đã công bố

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: API key
vi: khóa API

en: Migration
vi: Nâng cấp
