Xymatic (1.0.0-beta6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Migration
fi: Migraatio

en: Media type
fi: Median tyyppi
