Xymatic (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Published
he: מפורסם

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Migration
he: מיגרציה
