Xymatic (1.0.0-beta6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Media
hi: मीडिया

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
