Xymatic (1.0.0-beta6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
