Xymatic (1.0.0-beta6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Logging
az: Giriş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Migration
az: Miqrasiya
