Xymatic (1.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Migration
cs: Migrace
