Xymatic (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Published
fa: منتشر شده

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه
