Xymatic (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Published
lv: Publicēts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: API key
lv: API atslēga

en: Migration
lv: Migrācija
