Xymatic (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Published
tr: Yayında

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Migration
tr: Göç

en: Media type
tr: Medya tipi

en: @path is not a valid path.
tr: @path geçerli bir yol değil.
