Website Services YMCA Branch Content (1.0.21) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă
