Website Services YMCA Branch Content (1.0.21) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота
