Website Services YMCA Branch Content (1.0.22) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота
