Website Services YMCA Branch Content (1.0.22) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi
