Website Services YMCA Branch Content (1.0.23) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota
