Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota
