Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu
