Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə
