Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev
